İstanbul En İyi Avukat

//

istanbulmoderator

İnternet üzerinden avukata soru sormak hem daha pratik hem de daha rahat olabiliyor.

Bazı hassas durumlarda sanal bir ortam üzerinden anonim olarak soru sormayı tercih edebilirsiniz.

avukata soru sor
Avukat Aytaç Kındır ve Avukat Emre Genez

Anadolu Avukat bünyesinde profesyonel avukatlardan online olarak destek alabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt kısmındaki iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Anadolu Avukat: Yenilikçi Hizmet

Yeni dünyada artık insanlar her işini dijital ortamda yapmak istiyor, ve buna avukata danışmak da dahil.

Tabi ki bir avukatla yüz yüze görüşmek, birebir destek almak çok daha farklı. Ancak, insanlar bir avukatla görüşmeden önce onun nasıl bir avukat olduğunu bilmek ve güvenmek istiyor.

İşte Anadolu Avukat Bürosu tam burda devreye giren yenilikçi bir hizmet veriyor. Anadolu Avukat site içi yorum, WhatsApp veya kendilerini arayarak ilettiğiniz sorularınıza destek oluyor.

Anadolu Avukat Soru Sor

İnternet sitelerini ziyaret ettiğiniz takdirde en çok dikkat çekenlerden birisi de sayfalarının başına koydukları “Avukata Sor” butonu.

Avukata Sor: Uzmanlık Alanları

İnsanlar danışmanlık hizmeti alırken veya bir davasını avukata emanet ederken akıllarındaki en temel sorulardan birisi:

Bu avukat benim alanımda uzman mı?

Anadolu Avukat bu konuda da gerekeni yaparak bir adım öne geçmiş durumda. Sitelerinde uzmanlık alanlarını ve bürodaki her avukatın öne çıktığı alanları belirtmişler.

Örneğin Avukat Aytaç Kındır; İş hukuku alanında öne çıkarken Fransızca ve İngilizce bilgisiyle de fark yaratıyor.

Aynı şekilde Avukat Emrecan Genez; Ceza Hukuku alanında öne çıkarken İngilizce bilgisi ve uzlaştırmacı tecrübesiyle fark yaratıyor.

Avukat Hakan Taşdemir ise Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Boşanma gibi konulardaki tecrübesi ve İngilizce bilgisiyle fark yaratıyor.

Anadolu Avukat: Geri Dönüşlere Önem Veriyoruz

Anadolu Avukat’ın iletişim kısmından kendilerine mail atarak sitelerinde bulunan iyi ve kötü yorumları nasıl değerlendirdiklerini sorduk, gelen cevabı aynen iletiyorum:

Avukata Sor
Anadolu Avukat Mail Soru Cevabı

Fotoğrafı açamayanlar için mailin birebir metnini aşağıya da ekliyorum:

Merhaba,


Sorduğunuz için teşekkür ederiz. Biz Anadolu Avukat olarak hem eski müvekkillerimizden hem de bize ilk kez danışmak isteyenlerden gelen soru, geri dönüş ve yorumlara çok önem veriyoruz.

Bütün bu yoğunluğumuz içinde haftada 2 saatimizi bu yorumları değerlendirmeye ayırıyor ve neyi daha farklı yapabileceğimizi değerlendiriyoruz.

Normalde yorumlarımızı değerlendiren stajyer avukatımız oluyor, ancak çok acil bir durum varsa hemen bize iletiyor ve programımıza göre en yakın zamanda ilgilenmeye çalışıyoruz.

Sevgiler,

Anadolu Avukat

Site içi yorumlar, mail, telefon, WhatsApp üzerinden kendilerini ulaşılabilir kılan Anadolu Avukatlık; bütün bunlar ek olarak Google İşletmeleri arasında da bulunuyor. Çoğunlukla eski müvekkillerinin yorumları bulunan bu alanda da kendileri hakkında bir şikayet göremedik. Umarım böyle hizmet vermeye başlayan daha fazla avukatlık bürosu olur.

Kendilerine bu yolda başarılar diliyoruz.

Yorum yapın