Anadolu Yakası Avukat Büroları

//

Av. Hakan Taştemir

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden kişilerin açacakları davalarda Anadolu Yakasında faaliyet gösteren en iyi avukatlarla çalışmaları tavsiye edilmektedir. Avukatın çalışacağı adliyenin yakın olması durumunda, avukatlık ücretleri de daha ekonomik olacaktır. Danışmanlık hizmeti almak isteyenler avukatları arayarak uyuşmazlık konuları ile ilgili bilgi alabilirler.

Günümüzde neredeyse her alanda hukuki desteğe ihtiyaç duyulabilmektedir. Karşılaşılan veya karşılaşılma olasılığı bulunan tüm hukuki konularda hak kaybı yaşamamak açışından avukata danışmak en doğru tercih olacaktır. Yasal haklarınız bakımından sizi aydınlatan, yaşadığınız uyuşmazlık ya da sorun hakkında çözüm için en doğru yolu seçmek konusunda size yol gösteren, olaylara geniş çerçeveden bakabilen bir avukattan yardım almak lehinize olacaktır. Bu hukuki desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda kısa yoldan sizin için gerekli bilgilere erişmek isteyebilirsiniz.

Anadolu Yakası Avukat Arıyorum

Anadolu yakası avukat arayanlar genelde en iyi ve en çok dava kazanan avukatlar ile çalışmak istemektedirler. Bu sebeple de genellikle Anadolu yakası avukat veya kartal adliyesi avukat yazarak internet üzerinden arama yapmaktadırlar. Avukat hizmeti almak isteyenler diledikleri avukatlık bürosu ile çalışabilirler.

Hukuki anlamda öğrenmek istediğiniz tüm hususlar için, hayatınızın her alanında hukuki bilgiye ihtiyaç duymanız halinde avukatlarımıza soru sorabilirsiniz. Güncel hukuki gelişmeler çerçevesinde, menfaatlerinizi gözetecek şekilde sorduğunuz tüm sorulara etkin ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Avukata soru sor bölümünü kullanarak alanında tecrübeli avukatlarımızdan karşılaştığınız her hukuki problem için yanıt alabilir, hak kaybı yaşamadan çözüme ulaştırabilirsiniz. Sorduğunuz her soru karşısında avukatlarımız ile sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Bu iletişim sayesinde sonuç odaklı bir çözüm yolu, objektif bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Bu kapsamda Anadolu Avukatlık Bürosu olarak, tüm soru ve sorunlarınız için buradayız.

Anadolu Yakası En İyi Avukat

Anadolu yakası en iyi avukat şeklinde bir aramanın çok doğru ve sağlıklı sonuç vermeyeceği kanısındayız. Hukukun birçok alanı bulunmaktadır. Bir avukatın alanında iyi olduğu ancak o alanda yapmış olduğu çalışmalardan ve kazandığı davalardan anlaşılabilecektir. Duruma göre; ceza alanında çalışmaları ve hizmetleri olan bir avukat iş davalarında da aynı kalitede hizmet veremeyebilir. Doğru hizmetin alınması ile daha nitelikle sonuçlar alınabilir.

Danışmanlık hizmetinde taraflar arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmamaktadır. Vekalet ilişkisi ancak avukat adına noter aracılığıyla vekaletname düzenlenmesi ile mümkündür. Danışmanlık hizmeti ile yalnızca hukuki sorunlara dair yanıtlar verilecek, süreç konusunda detaylı bilgilendirmede bulunulacaktır. 

İstanbul Maltepe Avukatları

Maltepe ilçesinde bir adliye bulunmamaktadır. İstanbul Kadıköy avukatı, bu ilçede faaliyet gösteren avukatları temsil etmektedir. Burada faaliyet gösteren avukat sayısı oldukça fazladır. Bu bölgede ikamet eden kişiler genelde kendilerine yakın avukatlar ile çalışmak istemektedirler. Ancak avukatın yakın olması, verilecek hukuki hizmetin en iyi olduğu anlamına gelmemektedir. ​

İstanbul Üsküdar Avukatları

Anadolu Avukat Ofisi, alanında uzman avukatları ile Üsküdar’da da faaliyet göstermektedir. Üsküdar ile sınırlı kalmamakla birlikte, İstanbul’un çoğu ilçesinde müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmet almak isteyen kişiler gerek telefon üzerinden veya ofisimizi ziyaret ederek hukuki danışmanlık alabilirler.

İstanbul Kartal Avukatları

İstanbul Anadolu Adliyesi, Kartal ilçesinde yer almaktadır. Burada bürosu olan avukatların işlerinin geneli bu adliyededir. Anadolu Avukat Ofisi olarak Kartal Adliyesi’nde etkin hizmet verilmektedir. Davasını avukatla takip etmek isteyenlere birden çok avukatla görüşülmesi ve alanında en yetkin avukatı tercih etmesi tavsiye edilmektedir.

Anadolu Yakası Avukat Ücretleri

Avukat ücreti İstanbul Barosu’nun belirlemiş olduğu tarifeye göre belirlenmektedir. Tavsiye niteliğinde olan bu tarife ile avukatların bir davada alabileceği en az ücret Türk Lirası üzerinden belirlenmektedir. Bir örnek vermek gerekir ise; Ağır ceza avukatlığı için belirlenen asgari avukatlık ücreti 14400 Türk lirasıdır. Bu ücret avukatın alacağı işe göre; müvekkil ile karşılıklı olarak belirlenmektedir. 

Bireyler için hukuki süreç başlatmak ya da hukuki destek almak noktasında avukatlardan alacakları danışmanlık hizmetinin ücret mahiyeti önem arz etmektedir. Bu kapsamda bireyler önemle bilmelidir ki; Avukatların vereceği danışmanlık hizmetlerinin ücretsiz yapılması mümkün değildir. Avukatların sağladıkları hukuki danışmanlık hizmetinden talep edebilecekleri üst sınır konusunda bir düzenleme yoktur fakat avukatlar, Türkiye Barolar Birliği‘ne tabiidir ve bu sebeple Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için belirlediği ve Resmi Gazetede yayımlanan İstanbul Barosu Asgari Ücret Çizelgesi’ne bağlı olarak danışmanlık ücret tarifesinin alt sınırına uymakla yükümlüdürler. Aksi takdirde ücretsiz hukuki  danışmanlık verildiğinin tespiti halinde disiplin yaptırımına uğramaları söz konusu olacaktır. Bu sebeple Avukatlık Kanunu uyarınca online veya yüz yüze avukattan aldığınız danışmanlık hizmetinin ücretsiz olmasının mümkün olmadığını hatırlatmak isteriz.

Yorum yapın